png gmina      bip      facebook

ułatwienia dostępu
  • awc
  • ligwsi
  • Slid
  • Slid1
  • 09
  • 09
  • 09

W deszczowy, niedzielny poranek rozegrana została II kolejka Ligi Gminnej. Kolejka ponownie obrodziła w gole – w trzech meczach strzelono ich łącznie aż 28. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami ze spotkań.

W spotkaniu rozpoczynającym II kolejkę zmierzyły się zespoły FS Sądzi oraz Grotniki Team. Zdecydowanym faworytem była drużyna z Grotnik, co szybko potwierdzone zostało gradem goli. Pierwsza połowa to stałe ataki zawodników Grotnik do przerwy zaaplikowali rywalom 6 bramek. Po przerwie zawodnicy z Sądzi strzelili honorową bramkę, lecz ich rywale dołożyli kolejne 5. Wynik końcowy 11-1 w pełni oddaje wydarzenia na boisku.

Statystyki meczowe

W drugim spotkaniu niedzielnego przedpołudnia naprzeciw siebie stanęły drużyny Orzeł Dłużyna i Szoguny Krzycko Wielkie. Mecze między tymi zespołami zawsze są zacięte i zawsze niezwykle wyrównane. Tak było i tym razem. Mecz był twardy, czego dowodem były trzy żółte kartki. Zespół z Krzycka Wielkiego pierwszy rozpoczął strzelanie, lecz zawodnicy Orła nie pozostawali dłużni. Do przerwy wynik 2-1 dla Szogunów. W drugiej połowie zespół z Dłużyny wyrównał, lecz z wygranej cieszyli się zawodnicy z Krzycka Wielkiego.

Statystyki meczowe

Ostatnie spotkanie to mecz pomiędzy Bukówcem Górnym i Włoszakowicami. Miał to być szlagier kolejki. Miał, ponieważ, chyba ku zdumieniu wszystkich, mecz był bardzo jednostronny. Początek spotkania nie zapowiadał, tego co miało nastąpić. Bukówiec Górny jako pierwszy strzelił gola, lecz szybkie wyrównanie Włoszakowic zwiastowało emocje. Jednak z  upływem czasu zawodnicy z Bukówca pokazali, że są w świetnej formie strzelając kolejne bramki. Końcowy wynik można śmiało nazwać sensacją.

Statystyki meczowe

Na czele klasyfikacji strzelców znajduje się Artur Łupicki (Bukówiec Górny) z 7 trafieniami w dwóch meczach.

Klasyfikacja strzelców

 

Następna, III kolejka, już 5 lipca.

zdj. A. Marciniak

 

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG11.JPG12.JPG13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.JPG26.JPG27.JPG28.JPG29.JPG30.JPG31.JPG32.JPG33.JPG34.JPG35.JPG36.JPG

Brak wydarzeń

Mapa tras rowerowych

bnr

bnr

bnr