Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility COVID-19 - informacje

 Herb Gminy Włoszakowice - link      Ikona Bip - link      Ikona Facebook - link

ułatwienia dostępu
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner
  • Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji - Baner

Szanowni Państwo,

z uwagi na panującą sytuację, poniżej znajdują się najważniejsze infromacje dotyczące funkcjonowania Ośrodka Żeglarskiego w czasie epidemii koronawirusa. 

Informacja z dnia 6 maja 2021 roku:

Drodzy Klienci! 8 maja rozpoczynamy sezon wypoczynkowy na naszym ośrodku.
Wszystkich chętnych, którzy chcą skorzystać z usług Ośrodka Żeglarskiego prosimy o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi określonymi przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii i Główny Inspektorat Sanitarny we współpracy z Polską Federacją Campingu i Caravaningu w sprawie funkcjonowania pól kempingowych.

1. Ograniczenie dostępu do recepcji tylko dla 1 klienta.
2. Przyjazd oraz pobyt w ramach 1 stanowiska jedynie członków społeczności domowej - rodziny lub osoby wspólnie zamieszkujące.
3. Rejestracja będzie obejmować wszystkich turystów na campingu
4. Recepcja nie będzie przyjmowała oraz przechowywała wszelkiego rodzaju depozytów.
5. Ograniczenie liczebności turystów adekwatnie do obowiązujących przepisów, w zależności od wielkości obiektu, w celu umożliwienia przestrzegania wymogu dotyczącego dystansu przestrzennego.
6. Zobligowanie turystów do dezynfekcji rąk przy wejściu do recepcji, kuchni, sanitariatów do posiadania ochrony zakrywającej usta i nos.
7. Ograniczenie liczby osób przebywających w sanitariatach; rekomenduje się, aby liczba ta jednorazowo była o połowę mniejsza od liczby kabin sanitarnych lub liczby umywalek.
8. Jeśli turyści pozostają poza swoim wyznaczonym stanowiskiem obozowania, obowiązują ich zasady dotyczące odległości i zachowania w miejscu ogólnodostępnym w czasie epidemii.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 669088329 - Ośrodek Żeglarski lub 655252964 - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

***

Informacja z dnia 26 kwietnia 2021 roku:


Przypominamy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii korzystanie z usług noclegowych, które świadczy Ośrodek Żeglarski jest zakazane do dnia 3 maja 2021 roku. Jednodniowy wstęp na Ośrodek Żeglarski jest możliwy tylko dla osób mających podpisaną umowę najmu miejsca pod ustawienie przyczepy kempingowej w celu przygotowania stanowiska oraz przyczepy kempingowej do sezonu wypoczynkowego. Ośrodek Żeglarski dla w/w osób jest otwarty codziennie w godzinach od 8.00 do 18.00.

 

 

2 Lip
Joga
02 07 18:00 - 27 08 19:00
19 Lip
Liga Gminna - kolejka IX
19 07 19:00 - 21:00
Zobacz wszystkie Dodaj wydarzenie

meteo

kalendarz

kalendarz

Mapa tras rowerowych

Mapa atrakcji turystycznych

Stacja Meteo w Boszkowie

Rodo flaga Uni Europejskiej

ETR